Loading...
Skip to Content

Kohtumenetluse läbiviimine elatisraha nõudmiseks

Elatisraha kohtu kaudu nõudmine võib põhjustada sageli suurt muret. Kuna enamasti ollakse sellises situatsioonis esmakordselt, siis võib tekkida küsimusi, millele ise vastata ei osata. Internetis leidub elatisraha kohta küll palju informatsiooni, kuid tihti on teave vastuoluline, aegunud või ebatäpne. Samuti on iga juhtum unikaalne ja sisaldada detaile, millega arvestamine võib eeldada varasemaid kogemusi või juriidilisi eriteadmisi.

Juhul kui olete olukorras, kus peate pöörduma elatise nõudmiseks kohtusse, kuid Te ise asjaga tegeleda ei oska või ei soovi, siis aitame kohtumenetluse läbiviimisel. Selleks palun täitke lehekülje lõpus olev kontaktvorm. Võtame Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul ning esmase konsultatsiooni käigus annab jurist õigusliku hinnangu Teie olukorrale ning vastab tekkinud küsimustele. Seejärel koostame vajalikud dokumendid ning hoolitseme kohtumenetluse läbiviimise eest.

Kohtumenetluse läbiviimise tasu on kokku 799 eurot. Hind sisaldab juristi konsultatsiooni, menetlusdokumentide koostamist ning kohtumenetluse läbiviimist. Teenustasu arve väljastame pärast kohtulahendi jõustumist.Teenuse kirjeldus

Kohtumenetluse läbiviimiseks sisestage andmed ja kirjeldage enda olukorda. Võtame Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.

Sisesta andmed

Sisestage andmed ja kirjeldage, mitmele lapsele soovite elatist nõuda ning kuidas olete üritanud lahendada vaidlust kohtuväliselt.

Konsulteeri juristiga

Võtame Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, anname olukorrale õigusliku hinnangu ning selgitame kohtumenetlusega seonduvat.

Jälgi menetlust

Esmase konsultatsiooni järel koostame vajalikud dokumendid ning hoolitseme kohtumenetluse läbiviimise eest.

Kliendid meist

Aitäh, et mulle nii suureks toeks ja abiks olite! Üksinda ei oleks ma kindlasti julgenud seda teekonda ette võtta.😇

Mailis, Tallinnast

Kliendid meist

Ma tänan Teid meeldiva vestluse eest. Pöördun Teie poole kindlasti uuesti, kui mul peaks tulevikus jälle abi vaja minema.🌞

Tuuli, Pärnust

Kliendid meist

Suur suur tänu, et mind nii palju abistasite. Nüüd tean, kuidas asjaga edasi minna.😊

Mirtel, Tallinnast

Kliendid meist

Tahtsin teada anda, et täna tuligi esimene laekumine. Tänan Teid abi eest!

Kätlin, Tallinnast

Kliendid meist

Oleks ma ennem teadnud, et elatise nõudmine nii lihtne on, oleksin alustanud sellega palju varem. Soovitan Teie teenust kindlasti ka teistele.

Keiu, Tallinnast

Hind

Kohtumenetluse läbiviimise tasu on 799 eurot. Teenuse arve väljastame pärast kohtumenetluse lõppu, kui kohtulahend on jõustunud.

KOHTUMENETLUSE LÄBIVIIMINE

Juristi poolt kohtumenetluse läbiviimine elatisraha nõudmiseks

  • Juristi konsultatsioon
  • Menetlusdokumentide koostamine
  • Menetlusdokumentide esitamine kohtule
  • Suhtlus kohtu ja vastaspoolega
  • Kohtuistungil esindamine
799
hind kokku

Kohtumenetluse läbiviimine

Kohtumenetluse läbiviimiseks palun täitke allolevad väljad ja kirjeldage enda olukorda. Võtame Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.
Kõik väljad on täitmiseks kohustuslikud.