Loading...
Skip to Content

Juristi konsultatsioon elatisraha küsimustes

Elatise maksmise ja nõudmisega seonduv võib põhjustada sageli suurt muret. Kuna enamasti ollakse sellises situatsioonis esmakordselt, siis võib tekkida küsimusi, millele ise vastata ei osata. Internetis leidub elatisraha kohta küll palju informatsiooni, kuid tihti on teave vastuoluline, aegunud või ebatäpne. Samuti on iga juhtum unikaalne ja võib sisaldada detaile, millega arvestamine võib eeldada varasemaid kogemusi või juriidilisi eriteadmisi.

Sellises olukorras pakume võimalust konsulteerida juristiga, et aidata elatisega seotud murede lahendamisel ja vastata tekkinud küsimustele. Konsultatsiooni käigus saate õigusliku hinnangu Teie olukorrale, vastused elatisega seotud küsimustele ning soovitused edasiseks tegevuses. Vajadusel anname õigusliku analüüsi ka asjaga seotud dokumentidele, näiteks elatise maksmise kokkuleppele või kohtumenetlusega seotud dokumentatsioonile.

Juristi konsultatsiooni saamiseks palun täitke lehekülje lõpus olev vorm ja kirjeldage enda olukorda. Soovi korral võite lisada ka konkreetsed küsimused, millele soovite konsultatsiooni käigus vastuseid saada. Andmete esitamise järel tutvub jurist asja materjalidega ning võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul. Konsultatsioon toimub telefoni või e-posti vahendusel. Telefonikonsultatsiooni korral võite märkida kellaaja, millal soovite, et jurist Teile helistaks. Konsultatsiooni hind on 99 eurot. Arve väljastame pärast konsultatsiooni, mille saate tasuda 7 päeva jooksul.Teenuse kirjeldus

Juristi konsultatsiooni saamiseks sisestage andmed ja kirjeldage enda olukorda allolevas vormis. Jurist võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul ja annab vastused Teie poolt esitatud küsimustele.

Andmete sisestamine

Sisestage andmed ja kirjeldage enda olukorda. Soovi korral võite esitada ka konkreetsed küsimused, millele soovite juristi vastuseid saada.

Konsultatsioon

Jurist võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, kas telefoni või e-posti teel ning vastab esitatud küsimustele ja annab õigusliku hinnangu Teie olukorrale.

Arve tasumine

Teenuse arve summas 99 eurot väljastame pärast konsultatsiooni. Arve saate tasuda pangaülekandega 7 päeva jooksul.

Kliendid meist

Aitäh, et mulle nii suureks toeks ja abiks olite! Üksinda ei oleks ma kindlasti julgenud seda teekonda ette võtta.😇

Mailis, Tallinnast

Kliendid meist

Ma tänan Teid meeldiva vestluse eest. Pöördun Teie poole kindlasti uuesti, kui mul peaks tulevikus jälle abi vaja minema.🌞

Tuuli, Pärnust

Kliendid meist

Suur suur tänu, et mind nii palju abistasite. Nüüd tean, kuidas asjaga edasi minna.😊

Mirtel, Tallinnast

Kliendid meist

Tahtsin teada anda, et täna tuligi esimene laekumine. Tänan Teid abi eest!

Kätlin, Tallinnast

Kliendid meist

Oleks ma ennem teadnud, et elatise nõudmine nii lihtne on, oleksin alustanud sellega palju varem. Soovitan Teie teenust kindlasti ka teistele.

Keiu, Tallinnast

Hind

Juristi konsultatsiooni tasu on 99 eurot. Teenuse arve summas 99 eurot väljastame pärast konsultatsiooni. Arve saate tasuda ülekandega 7 päeva jooksul.

Juristi konsultatsioon

1 tund juristi konsultatsiooni elatisrahaga seotud küsimustes

  • Nõustamine telefoni või e-posti teel
  • Vajadusel dokumentide analüüs
  • Tasumine pärast konsultatsiooni
99
hind kokku

Küsimused & vastused

Kui Teil on küsimus, millele allpool vastatud ei ole, palun kirjutage meile aadressile info@alimendid.ee. Vastame Teile 1 tööpäeva jooksul.
Kuidas konsultatsioon toimub?
Juristi konsultatsiooni saamiseks palun täitke veebilehe lõpus olev vorm ja kirjeldage enda olukorda. Soovi korral võite lisada ka konkreetsed küsimused, millele soovite vastuseid saada. Jurist võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul pärast andmete sisestamist.
Kuidas jurist minuga ühendust võtab?
Andmete sisestamisel palun täpsustage, kas soovite konsultatsiooni telefoni või e-posti vahendusel. Telefonikonsultatsiooni korral võite märkida ka kellaaja, millal soovite, et jurist Teile helistaks.
Mida teha, kui soovin lisada dokumenti?
Asjaga seotud dokumendid palun edastage meile e-kirja teel aadressile info@alimendid.ee. Dokumentide lisamise funktsionaalsus on hetkel arendamisel.
Mida teha, kui jurist mulle helistab, aga ei saa mind kätte?
Kui Te ei saa mingil põhjusel juristi kõnele vastata, siis saadab jurist Teile e-kirja ja saate leppida kokku uue konsultatsiooni kellaaja.
Kui palju konsultatsioon maksab?
Juristi konsultatsiooni hind on kokku 99 eurot.
Kuidas toimub teenuse eest tasumine?
Teenuse arve väljastame pärast konsultatsiooni. Arve saate tasuda 7 päeva jooksul ülekandega arvel märgitud märgitud rekvisiitidel.

Juristi konsultatsioon

Juristi konsultatsiooni saamiseks palun täitke allolevad väljad ja kirjeldage enda olukorda. Jurist võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.
Kõik väljad on täitmiseks kohustuslikud.